Ak vlastníte smartfón, ktorý ešte nemá funkcie bezdrôtového nabíjania, musíte použiť prostredníctvom prijímača bezdrôtovej nabíjačky alebo špeciálnych krytov, ktoré umožňujú nabíjanie prostredníctvom tejto podložky.
V našej ponuke je možné zakúpiť prijímač pre iPhony s konektorom Lightning - odkaz tu.
Môžete si tiež zakúpiť bezdrôtové nabíjacie kryty Nillkin pre Apple iPhone 5 / 5S / SE, 6 / 6S, 6 Plus / 6S Plus a 7 / 7 Plus - odkaz tu.
Táto nabíjačka funguje pre Apple iPhone 8, 8 Plus, X, Xs, Xr, Xs Max a novšie modely a nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo.
Pozor: na nabíjanie použite zdroj napájania s výkonom aspoň 5 V/2 A (10 W); táto nabíjačka podporuje rýchle nabíjanie, musí ho podporovať telefón.
| Farba | čierna |
| Standard bezdrátového nabíjení | Proprietární Apple Watch, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 4 |
| Diaľka kábla | 1m |
| Materiál | kovové, plastové |
| Rozmery | 250 x 120 x 30mm (složený) |
| Vstupné napätie | 12V, 5V, 9V |
| Vstupný prúd | 1,5A, 2A |
| Výkon (W) | 10W, 15W, 20W, 5W |
| Kompatibilné zariadenie | AirPods 2.gen s Qi pouzdrem, AirPods 3.gen (2021), AirPods Pro (2019), AirPods Pro (2021), iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max, Watch - 38mm, Watch - 42mm, Watch 10 - 42mm, Watch 10 - 46mm, Watch 11 - 42mm, Watch 11 - 46mm, Watch 2 - 38mm, Watch 2 - 42mm, Watch 3 - 38mm, Watch 3 - 42mm, Watch 4 - 40mm, Watch 4 - 44mm, Watch 5 - 40mm, Watch 5 - 44mm, Watch 6 - 40mm, Watch 6 - 44mm, Watch 7 - 41mm, Watch 7 - 45mm, Watch 8 - 41mm, Watch 8 - 45mm, Watch 9 - 41mm, Watch 9 - 45mm, Watch SE - 40mm, Watch SE - 44mm, Watch SE (2022) - 40mm, Watch SE (2022) - 44mm, Watch SE (2025) - 40mm, Watch SE (2025) - 44mm |
| Konektor | Magnetický Apple Watch, USB-A, USB-C |
| Výrobca | AppleMix |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME Elegancia, ochrana a praktickosť v jednom! Flipové puzdro Dux Ducis Skin Pro z ekokože...

$PRODUCT_NAME Sportovní silikonový řemínek určený pro Apple Watch 38mm / 40mm

$PRODUCT_NAME Bezdrôtová nabíjačka na jednoduché a rýchle nabíjanie smartfónu! Užívajte si pohodli...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Štýlové príslušenstvo s bozkom na ochranu a nabíjanie iPhonu 17 Pro Dodajte svojmu ...

$PRODUCT_NAME Dodajte svojmu iPhonu jedinečný štýl a hravosť s týmto roztomilým kačacím spoločníkom...

$PRODUCT_NAME Kryt s podporou Magsafe pro základní ochranu Apple iPhone

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Ultratenká ochrana, ktorá neuberá na štýle ani pohodlí! Predstavujeme puzdro, ktoré ...

$PRODUCT_NAME Nepriestrelná ochrana pomocou MagSafe: Tech-Protect Kevlarové pancierové puzdro, ktoré...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.