Před objednáním si zkontrolujte výkon (W) nabíječky a správnost koncovky MagSafe 1 / 2 / 3 / USB-C
| Výkon a kompatibilní zařízení | Konektor | Originální nabíječka |
Neoriginální nabíječka | Auto-nabíječka |
|
45W napájecí adaptér pro MacBook Air 11" a 13"
|
MagSafe | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| MagSafe 2 | originální | neoriginální | auto-nabíječka | |
|
60W napájecí adaptér pro MacBook Pro 13"
|
MagSafe | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| MagSafe 2 | originální | neoriginální | auto-nabíječka | |
|
85W napájecí adaptér pro MacBook Pro 15" a 17"
|
MagSafe | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| MagSafe 2 | originální | neoriginální | auto-nabíječka | |
| 35W napájecí adaptér pro MacBook 12" a Air 13" / 13,6" (2018-2026) | USB-C | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| 70W / 61W napájecí adaptér pro MacBook Pro 13" (2016-2022) | USB-C | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| 87 / 96W napájecí adaptér pro MacBook Pro 14" / 15" / 16" (2016-2026) | USB-C | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| 140W napájecí adaptér pro MacBook Pro 16" (2019-2022) | USB-C / USB-C | originální | neoriginální | auto-nabíječka |
| Kabel USB-C pro MacBooky s USB-C portem 2m | USB-C / USB-C | originální | neoriginální | - |
| Kabel MagSafe 1 pro MacBook (2009 - 2012) pro použití s USB-C | USB-C / MagSafe 1 | - | neoriginální | - |
| Kabel MagSafe 2 pro MacBook (2012 - 2015) pro použití s USB-C | USB-C / MagSafe 2 | - | neoriginální | - |
| Kabel MagSafe 3 pro MacBook Pro 14" a 16" (2021 - 22) a Air M2 | USB-C / MagSafe 3 | originální | neoriginální | - |


| Konektor | autozapaľovač, USB-A |
| Hmotnosť | 300 |
| Koncovka | Magsafe 1 |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vstupné napätie | 12V |
| Výstupné napätie | 5V |
| Vstupný prúd | 5,6A |
| Výstupný prúd | 2,4A |
| Výkon (W) | 85W |
| Kompatibilné zariadenie | MacBook Pro 15" (2012-15), MacBook Pro 17" (2008 - 2012) |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Výrobca | AppleMix |
| Typ zboží: | Autonabíjačky |

$PRODUCT_NAME Powerbanka SWISSTEN s kapacitou 30.000 mAh se vstupy microUSB, USB-C i lightning a výs...

$PRODUCT_NAME Průsvitný plastový kryt v ultratenkém provedení Na krytu NENÍ logo Apple - není origin...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Zamatovo hladká ochrana s vojenskou odolnosťou Hľadáte partnera pre svoj telefón, kt...

$PRODUCT_NAME Flexibilita, štýl a MagSafe: Tech-Protect FlexAir pre bezstarostné nabíjanie! Tech-P...

$PRODUCT_NAME Nabíjačka podporuje napájanie cez USB, ktoré umožňuje nabíjať všetky zariadenia Appl...


$PRODUCT_NAME Dopřejte svému telefonu luxusní vzhled a spolehlivou ochranu Hledáte dokonalou rovnov...

$PRODUCT_NAME Pracujete v teréne a potrebujete si robiť poznámky, kresliť, vyhľadávať na webe? Tot...

PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.