| Farba | strieborná |
| Diaľka kábla | 1m |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 |
| Materiál | kovové |
| Model produktu | YS500 |
| Odstup signálu/šum (dB) | 92 |
| Pripojenie | 3,5mm jack |
| Prevedenie slúchadiel | do uší (štuple) |
| Kompatibilné zariadenie | iPad (1.gen.), iPad (2.gen.), iPad (3.gen.), iPad (4.gen.), iPad 10,2" (2019 - 2021), iPad Air (1.gen.), iPad Air (2.gen.), iPad mini (1.gen.), iPad mini (2.gen.), iPad mini (3.gen.), iPad mini (4.gen.), iPad Pro (1.gen.), iPad Pro 10,5", iPad Pro 12,9" (2015), iPad Pro 12,9" (2017), iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Air, iPhone SE, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPod (4.gen.), iPod classic 120GB, iPod classic 160GB, iPod classic 80GB, iPod mini, iPod nano (1.gen.), iPod nano (2.gen.), iPod nano (3.gen.), iPod nano (4.gen.), iPod nano (5.gen.), iPod nano (6.gen.), iPod nano (7.gen.), iPod touch (1.gen.), iPod touch (2.gen.), iPod touch (3.gen.), iPod touch (4.gen.), iPod touch (5.gen.), iPod touch (6.gen.), iPod touch (7.gen.) |
| Konektor | jack 3,5mm |
| Výrobca | Swissten |
| Typ zboží: | Slúchadlá |

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME

?Predná kamera pre Apple iPhone 4? - Kvalita A+ Vysokokvalitný náhradný diel pre Apple iPhone 4. Ten...

$PRODUCT_NAME Port replikátor pro Apple MacBooky Pro / Air s 2x USB-C Ze dvou USB-C udělá mnoho růz...

Teddy Bear je štýlové a funkčné puzdro s výrazným vzorom trblietavého medvedíka, vyvýšenými okrajmi ...

Stredový rám "Mid board" pre Apple iPhone 4S - Kvalita A+ Ide o stredový rám (základnú dosku) telefó...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Elegantná a odolná ochrana v jednom kuse - flexibilné puzdro pre váš telefón Toto fl...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.