Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu počas športovania bez toho, aby ste ohrozili bezpečnosť. Slúchadlá SWISSTEN Gym Open Ear s otvorenou konštrukciou vám umožnia vnímať okolité zvuky a zároveň si vychutnať pohlcujúci zvuk vďaka technológii Dolby Atmos 360°.
Špecifikácie:
Vychutnajte si voľnosť pohybu a kvalitný zvuk s týmito inovatívnymi športovými slúchadlami!
| Farba | čierna |
| Diaľka kábla | do 1m |
| Materiál | gumové, plastové |
| Pripojenie | Bluetooth |
| Prevedenie slúchadiel | bezdrôtové |
| Doba nabíjania | 2 |
| Doba použitia | 10 |
| Dosah Bluetooth | 10m |
| Frekvenčný rozsah | 20 - 20000 |
| Hmotnosť | 24 |
| Kapacita batérie (mAh) | 180 |
| Kompatibilné zariadenie | iPad (4.gen.), iPad 10,2" (2019 - 2021), iPad 11 (A16) / 10 (10,9"), iPad Air (1.gen.), iPad Air (2.gen.), iPad Air 4 (2020), iPad Air 5 (2022), iPad Air 6 (2024 / 25) - 11", iPad Air 6 (2024 / 25) - 13", iPad mini (1.gen.), iPad mini (2.gen.), iPad mini (3.gen.), iPad mini (4.gen.), iPad mini (6. / 7. gen.), iPad Pro (1.gen.), iPad Pro 10,5", iPad Pro 11", iPad Pro 11" (2020 - 2022), iPad Pro 11" (2024 / 25), iPad Pro 12,9" (2015), iPad Pro 12,9" (2017), iPad Pro 12,9" (2018), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (2021 - 2022), iPad Pro 13" (2024 / 25), iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Air, iPhone SE, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPod touch (5.gen.), iPod touch (6.gen.), iPod touch (7.gen.), MacBook Air 11" (2008 - 2015), MacBook Air 13" (2008 - 2017), MacBook Air 13" (2018 - 2023), MacBook Air 13,6" (2022 - 25), MacBook Air 15" (2023 - 2024), MacBook Neo, MacBook Pro 13" (2012-15), MacBook Pro 15" (2012-15), MacBook Pro 16" (2019-2020), MacBook Pro 17" (2008 - 2012), MacBook Pro Retina 13" (2012-16), MacBook Pro Retina 13" (2016-21), MacBook Pro Retina 15" (2012-16), MacBook Pro Retina 15" (2016-19), MacBook Retina 12” (2015 - 2019) |
| Model produktu | Swissten Gym |
| Rozmery | 125 x 100 x 40mm |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Vstupné napätie | 5V |
| Výrobca | Swissten |
| Typ zboží: | Slúchadlá |

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Jedinečná magnetická fólia bez potreby lepenia Možnosť nasadenia podľa potreby - ochra...

$PRODUCT_NAME priehľadný kryt na iPhone 15 so zosilnenými okrajmi

Silikonové pouzdro Roar Cloud Skin je kombinací kvality, ochrany a pohodlí. Pouzdro je vyrobeno z je...
$PRODUCT_NAME Značkový ochranný kryt pro Apple iPhone Originál od studia módního návrháře Karla Lag...


Táto magnetická peňaženka Guess nie je len módnym doplnkom, ale aj praktickým pomocníkom pre každode...

$PRODUCT_NAME Dokonalá ochrana obrazovky pre váš iPhone 17 Pro s prémiovým sklom! Chráňte obrazovk...

$PRODUCT_NAME OBAL:ME MagNetix Float je majstrovské dielo, ktoré spája minimalizmus s maximálnou fun...

$PRODUCT_NAME DKNY PU kožený trezor MagSafe s opakujúcim sa vzorom: luxusná ochrana pre váš iPhone ...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.