Kompaktná powerbanka PB31 LifeMag 15 W s kapacitou 10000 mAh a magnetickou funkciou MagSafe.
Štýlová a elegantná powerbanka ponúka nielen bezdrôtové nabíjanie, ale vďaka portu USB-C umožňuje aj rýchle dobíjanie iných zariadení, napríklad smartfónu alebo tabletu.
Je vyrobený z vysokokvalitných materiálov ABS a polykarbonátu a pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky.
Magnetická funkcia MagSafe funguje len priamo s telefónom alebo s puzdrom so zabudovanou magnetickou sieťou MagSafe.
Integrované káble USB-C a Lightning pre ešte jednoduchšie nabíjanie a viac možností
VLASTNOSTI PRODUKTU:
Súprava obsahuje:
1 x Tech-Protect PB31 LifeMag Powerbank
1 x USB-C kábel

| Farba | biela |
| Kapacita batérie (mAh) | 10000 |
| Konektor | lightning, MagSafe (iPhone), USB-C |
| Hmotnosť | 360 |
| Kompatibilné zariadenie | AirPods 1.gen (2017), AirPods 2.gen (2019), AirPods 2.gen s Qi pouzdrem, AirPods 3.gen (2021), AirPods Max, AirPods Max 2 (2024), AirPods Pro (2019), AirPods Pro (2021), iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone Air, iPod shuffle (1.gen.), iPod shuffle (2.gen.), iPod shuffle (3.gen.), iPod shuffle (4.gen.), iPod touch (1.gen.), iPod touch (2.gen.), iPod touch (3.gen.), iPod touch (4.gen.), iPod touch (5.gen.), iPod touch (6.gen.), iPod U2, iPod video, MacBook Air 13" (2018 - 2023), MacBook Air 15" (2023 - 2024), MacBook Pro Retina 13" (2016-21), MacBook Pro Retina 15" (2016-19), MacBook Retina 12” (2015 - 2019) |
| Materiál | plastové |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vstupné napätie | 5V |
| Vstupný prúd | 1,5A, 2A |
| Výstupné napätie | 5V |
| Výstupný prúd | 2,4A |
| Výrobca | Tech Protect |
| Typ zboží: | Power Banky |

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME JP 5D Tvrzené sklo: Maximální ochrana vašeho smartphonu s revoluční technologií a snad...

$PRODUCT_NAME Rozšír možnosti iPadu Pro a ďalších zariadení s rozhraním USB-C! Tento multifunkčný ...

$PRODUCT_NAME


$PRODUCT_NAME Pohodlie, štýl a odolnosť pre vaše inteligentné hodinky Predstavujeme nylonový remie...

$PRODUCT_NAME Výklopné pouzdro s gumovými zády Prostor až pro 3 karty Stylová ochrana fotoaparátu Vr...

$PRODUCT_NAME 🛡️ Bezpečná a moderní komunikace pro vaše dítě s podporou 4G volání! Chytré hodinky ...

$PRODUCT_NAME 🎄 Pútavý vianočný hit: Štýlová ochrana s kúzlom zimy v 3D! Pripravte svoj telefón n...

$PRODUCT_NAME
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.