Hľadáš elegantné a praktické riešenie na predĺženie výdrže batérie hodiniek Apple Watch? Potom je tu pre vás zariadenie FORCELL F-ENERGY Mini Power Watch!
Táto kompaktná a veľmi ľahká powerbanka s kapacitou 1200 mAh vám umožní dobiť vaše inteligentné hodinky až trikrát. Vďaka zabudovanému káblu USB-C, ktorý slúži ako talizman, je powerbanka vždy po ruke a pripravená na použitie.
Hlavné vlastnosti:
Ideálne pre:
Zabudnite na svoje nefunkčné hodinky Apple Watch a užívajte si ich naplno s hodinkami FORCELL F-ENERGY Mini Power Watch!
| Vlastnosť powerbanky | LCD displej |
| Diaľka kábla | do 1m |
| Doba nabíjania | 2 |
| Kapacita batérie (mAh) | 1200 |
| Konektor | Magnetický Apple Watch, proprietární, USB-C |
| Hmotnosť | 63 |
| Kompatibilné zariadenie | Watch - 38mm, Watch - 42mm, Watch 10 - 42mm, Watch 10 - 46mm, Watch 11 - 42mm, Watch 11 - 46mm, Watch 2 - 38mm, Watch 2 - 42mm, Watch 3 - 38mm, Watch 3 - 42mm, Watch 4 - 40mm, Watch 4 - 44mm, Watch 5 - 40mm, Watch 5 - 44mm, Watch 6 - 40mm, Watch 6 - 44mm, Watch 7 - 41mm, Watch 7 - 45mm, Watch 8 - 41mm, Watch 8 - 45mm, Watch 9 - 41mm, Watch 9 - 45mm, Watch SE - 40mm, Watch SE - 44mm, Watch SE (2022) - 40mm, Watch SE (2022) - 44mm, Watch SE (2025) - 40mm, Watch SE (2025) - 44mm, Watch Ultra - 49mm, Watch Ultra 2 - 49mm, Watch Ultra 3 - 49mm |
| Rozmery | 72 x 41 x 15mm |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vstupné napätie | 5V |
| Vstupný prúd | 1A |
| Výstupné napätie | 5V |
| Výstupný prúd | 1A |
| Výrobca | Forcell |
| Typ zboží: | Power Banky |

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Redukcia je vhodná pre Apple iPad s konektorom USB-C Sedí na rohu iPadu - kompaktný ...

$PRODUCT_NAME Sametově jemný silikonový kryt s MagSafe a vnitřní ochranou z mikrovlákna Dopřejte sv...

$PRODUCT_NAME Elegancia, ochrana a praktickosť v jednom! Flipové puzdro Dux Ducis Skin Pro z ekokože...

$PRODUCT_NAME Tactical MagForce Aramid (Kevlar) je prémiový kryt na ochranu telefónu a integrovaný k...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Hybridné tvrdené sklo s mäkkým čiernym rámom TPU Ideálna ochrana pred poškriabaním a...

$PRODUCT_NAME Elegantný držiak zapadá do mriežky ventilácie na jednoduché a rýchle vloženie a vybr...

$PRODUCT_NAME Elegantní značková brašna GUESS s magnetickým zapínáním Provedení z kvalitní umělé ků...

$PRODUCT_NAME Odolná ochranná vrstva vyrobená z tvrzeného skla zaručující extrémní bezpečnost vašeh...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.