Nikdy nebudete bez energie!
Ochranné puzdro Tech-Protect Powercase MagSafe je dokonalým spoločníkom pre váš iPhone. Spája v sebe štýlový dizajn, spoľahlivú ochranu a praktickú funkciu powerbanky. Vďaka integrovanej batérii budete mať telefón nabitý po celý deň, nech ste kdekoľvek.
Prečo si vybrať Tech-Protect Powercase MagSafe?
Kľúčové vlastnosti:
Aké sú výhody oproti iným puzdrám?
Pre koho je vhodný Tech-Protect Powercase MagSafe?
| Farba | čierna |
| Doba nabíjania | 4 |
| Kapacita batérie (mAh) | 8500 |
| Konektor | MagSafe (iPhone), USB-C |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 16 Pro Max |
| Vlastnosť krytu/púzdra | Magsafe magnety |
| Vstupné napätie | 5V |
| Vstupný prúd | 1A |
| Výstupné napätie | 5V |
| Výstupný prúd | 1A |
| Výrobca | Tech Protect |
| Typ zboží: | Kryty s batériou |

$PRODUCT_NAME

Náhradný stredový rámik pre Apple iPhone 4 - Biely - Kvalita A Vysokokvalitný náhradný diel pre Appl...

$PRODUCT_NAME Pouzdro pro druhou generaci Apple Airpods 2019 s bezdrátově dobíjejícím pouzdrem Vidit...

$PRODUCT_NAME Pohodlie, štýl a odolnosť pre vaše inteligentné hodinky Predstavujeme nylonový remie...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Odolná ochrana s podporou MagSafe pre váš iPhone! Poskytnite svojmu iPhonu najlepšiu...

$PRODUCT_NAME Osvěžte se, posviťte si a nabijte! Vše v jednom kompaktním zařízení. Představujeme vá...

$PRODUCT_NAME Jednoduchý kryt s priehľadnou zadnou stranou a zosilnenými rohmi - ochrana proti rozbi...

$PRODUCT_NAME Matná fólia na dobrú ochranu proti poškriabaniu Ochrana súkromia pred nežiaducimi vý...

UV filter / fólia + samolepiaci penový rámček pre senzor priblíženia pre Apple iPhone 4 - Kvalita A+...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.