Držiak do auta Acefast D18 s 15W bezdrôtovou MagSafe / Qi indukčnou nabíjačkou, s káblom USB-A na USB-C - čierny
Moderný a elegantný držiak telefónu s indukčnou nabíjačkou podporujúcou technológiu MagSafe. Dômyselný dizajn v kombinácii s jednoduchou montážou z neho robí ideálny držiak pre každého, kto oceňuje pohodlie. Držiak do auta Acefast D18 umožňuje nabíjať telefón a hodinky súčasne.
Najdôležitejšie výhody držiaka do auta Acefast D18
Špecifikácie:
Značka: acefast
Model: D18
Vstupné napájanie: USB-C (5V/2A, 9V/2A, 12V/2A)
Výstup nabíjačky a:
iPhone: 5W/7,5W/10W/15W
Apple Watch: 2,5 W
Napájanie: 15W
Prúd: 2 A
Materiál: PC
Farba: čierna
Presné a bezpečné upevnenie
Silné magnety a dlhý ramenný držiak zaisťujú spoľahlivé a bezpečné upevnenie. Eliminuje riziko náhodného vysunutia počas jazdy.
Nabíjanie dvoch zariadení súčasne
Držiak do auta Acefast D18 umožňuje nabíjať telefón a hodinky súčasne bez potreby káblov.
Univerzálna kompatibilita
Produkt funguje so širokou škálou zariadení podporujúcich štandardy Qi a MagSafe. Navyše môžete nabíjať telefón a hodinky súčasne.
Rýchle nabíjanie
Umožňuje nabíjať telefón výkonom až 15 W. Hodinky môžete nabíjať výkonom až 2,5 W.
| Farba | čierna, strieborná |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Proprietární Apple Watch, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 2 |
| Materiál | kovové, plastové |
| Model produktu | Acefast D18 |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vlastnosť držiaka | do ventilátora |
| Vstupné napätie | 9V |
| Vstupný prúd | 2A |
| Výkon (W) | 15W, 5W |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone Air, Watch - 38mm, Watch - 42mm, Watch 10 - 42mm, Watch 10 - 46mm, Watch 11 - 42mm, Watch 11 - 46mm, Watch 2 - 38mm, Watch 2 - 42mm, Watch 3 - 38mm, Watch 3 - 42mm, Watch 4 - 40mm, Watch 4 - 44mm, Watch 5 - 40mm, Watch 5 - 44mm, Watch 6 - 40mm, Watch 6 - 44mm, Watch 7 - 41mm, Watch 7 - 45mm, Watch 8 - 41mm, Watch 8 - 45mm, Watch 9 - 41mm, Watch 9 - 45mm, Watch SE - 40mm, Watch SE - 44mm, Watch SE (2022) - 40mm, Watch SE (2022) - 44mm, Watch SE (2025) - 40mm, Watch SE (2025) - 44mm, Watch Ultra - 49mm, Watch Ultra 2 - 49mm, Watch Ultra 3 - 49mm |
| Konektor | Magnetický Apple Watch, MagSafe (iPhone), USB-C |
| Pripojovací kábel | USB-A / USB-C |
| Výrobca | Acefast |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME Sharge Flow Mini 2 – revoluční kapesní powerbanka, která vás zbaví kabelů i vybité bat...

$PRODUCT_NAME Swissten MagStick Flex – dokonalá ochrana pro váš iPhone Hledáte spolehlivé a stylové...

$PRODUCT_NAME Tvrdý plastový rám hodiniek Apple Watch Elegantná karbónová textúra

LCD panel + dotykové sklo (touch screen digitizér) pro Apple iPhone 6 Plus - osazený černý - kvalita...

$PRODUCT_NAME Kompletný displej OLED pre iPhone 14 vrátane vymedzovacej plochy pre fotoaparáty a...

$PRODUCT_NAME Tvrdý silikónový kryt značky Swissten Povrchová úprava príjemná na dotyk

$PRODUCT_NAME Flitrový povrch, vďaka ktorému zažiarite na večierku alebo podujatí Vypuklý okraj na o...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Kryt z přírodních a biologicky rozložitelných materiálů Je plně kompostovatelný a bilo...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.