| Pripojovací kábel | USB-A / USB-C |
| Farba | čierna |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 1 |
| Konektor | MagSafe (iPhone) |
| Materiál | kovové, plastové |
| Vlastnosť držiaka | do ventilátora |
| Výkon (W) | 10W, 15W, 5W, 7,5W |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max |
| Rozmery | 85 x 60mm, hloubka bez klipu 55mm, s klipem 90mm |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vstupné napätie | 12V, 5V, 9V |
| Vstupný prúd | 2A |
| Výrobca | Hoco |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME Dodajte svojim slúchadlám AirPods štýl a ochranu so značkou Lacoste! Chráňte svoje s...

$PRODUCT_NAME Kvalitný značkový nabíjací kábel pre MacBook a iPad Pro s konektorom USB-C Vhodné aj n...

Zadný fotoaparát / kamera pre Apple iPad Air 1 / iPad mini / mini 2 / mini 3 - kvalita A+

$PRODUCT_NAME Kompletní OLED displej pro iPhone Xs včetně vymezovací podložky pro kamery a senzory...

$PRODUCT_NAME hybridní a elegantní kryt vylepšená verze předchůdce Ultra Hybrid - pevnější polykarb...

$PRODUCT_NAME Kryt Spigen na ochranu iPhonu Najlepšie materiály, dizajn a kvalita spracovania Priehľ...

$PRODUCT_NAME

?3M obojstranná (samolepiaca) páska na upevnenie dotykového skla (dotykovej obrazovky) pre Apple iPa...

$PRODUCT_NAME Chraňte své dítě s chytrými hodinkami Forever Kids Look Me! 3 Máte obavy o bezpečnost ...

$PRODUCT_NAME USB-C na bežný konektor USB-A 3.0 Vhodné na pripojenie USB diskov, klávesníc a myší ...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.