Objavte revolučný držiak mobilného telefónu Qi2, ktorý spája moderný dizajn s vysokým výkonom. Tento magnetický držiak sa ľahko pripevní na ventiláciu vášho auta a ponúka bezdrôtové nabíjanie s výkonom až 15 W, čo je až 2× rýchlejšie ako štandardné nabíjanie Qi.
Hlavné vlastnosti:
Získajte rýchle a pohodlné nabíjanie na cestách s naším držiakom telefónu Qi2 do auta!
| Farba | čierna |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Qi, Qi2 |
| Počet nabíjených zařízení | 1 |
| Materiál | kovové, plastové |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vlastnosť držiaka | do ventilátora |
| Vstupné napätie | 9V |
| Vstupný prúd | 2A |
| Výkon (W) | 15W |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone Air |
| Konektor | MagSafe (iPhone), USB-C |
| Výrobca | Epico |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME Kryt se sňůrkou a kovovými očky

$PRODUCT_NAME Luxusní pokovený kryt na iPhone s MagSafe a nastavitelným popruhem Prémiový materiál:...

$PRODUCT_NAME Pravá kůže pro vynikající ochranu telefonu Pouzdro je možné vyklopit do strany a vloži...

$PRODUCT_NAME Zabudované magnety MagSafe v nenápadnom dizajne


$PRODUCT_NAME Luxusná ochrana a multifunkčnosť pre váš iPhone 17 Pro Max v elegantnej fialovej farbe...

$PRODUCT_NAME Kombinace pouzdra, oddělitelné Bluetooth klávesnice a stojánku Klávesnice je vybavena...

$PRODUCT_NAME Designová powerbanka s broušeným vzorem Černá nebo bílá barva Kvalitní Lithium - poly...

$PRODUCT_NAME Roztomilý obal v tvare a dizajne medvedíka S kamienkami a mašľou okolo hlavného fotoap...

Konektor Micro USB samec na konektor Mini USB samica Dĺžka kábla je približne 20 cm Mini USB kone...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.