| Farba | biela |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 1 |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone Air |
| Materiál | kovové, plastové |
| Konektor | MagSafe (iPhone) |
| Pripojovací kábel | USB-A / USB-C |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vlastnosť držiaka | do ventilátora |
| Vstupné napätie | 9V |
| Vstupný prúd | 2A |
| Výkon (W) | 15W, 5W |
| Výrobca | AppleMix |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME Sportovní brašna se dvěma polstrovanými kapsami na zip Měkké polstrování zamezí poškr...

$PRODUCT_NAME USB Hub umožňuje připojit do jednoho USB portu až čtyři USB zařízení Skvělé řešení pro...

$PRODUCT_NAME Transparentná ochrana s vojenskou odolnosťou. Zoznámte sa s UAG Pathfinder Clear MagSa...

$PRODUCT_NAME Získejte dokonalou kombinaci stylu, funkčnosti a pohodlí pro váš iPad! Toto elegantní...

$PRODUCT_NAME Odolná ochranná vrstva z tvrdeného skla pre extrémne zabezpečenie tvojho Apple iPadu T...

$PRODUCT_NAME

LCD panel + dotykové sklo (touch screen digitizér) pro Apple iPhone 6 - osazený - černý - kvalita A ...

1. Materiál: polyester + zinková zliatina 2. Proces: opletenie + galvanické pokovovanie zinkovou zli...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME 🎄 Pútavý vianočný hit: Štýlová ochrana s kúzlom zimy v 3D! Pripravte svoj telefón n...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.