Táto magnetická bezdrôtová nabíjacia stanica 2 v 1 vám umožní pohodlne a efektívne nabíjať telefón a bezdrôtové slúchadlá súčasne. Vďaka silným magnetom a protišmykovej základni bude nabíjanie vždy bezpečné a stabilné.
Špecifikácie:
Vychutnajte si rýchle a pohodlné nabíjanie svojich zariadení pomocou tejto praktickej bezdrôtovej nabíjačky 2v1!
Pozor:
Pokud vlastníte smartphone, který nemá již dané vlastnosti pro bezdrátové nabíjení, je třeba použít k nabíjení přes bezdrátovou nabíječku Qi přijímač, kteréýVám umožní nabíjet přes tuto bezdrátovou podložku.
Nabídku krytů a podložek pro Apple iPhone s konektorem Lightning, ale bez podpory bezdrátového nabíjení naleznete zde.
Pro modely Apple iPhone 8 a novější tato nabíječka funguje samostatně, potřebujete pouze dostatečně výkonný adaptér.
Součástí balení je napájecí USB kabel.
Pozor: pro nabíjení použijte zdroj alespoň 5V / 2A (10W), ideálně 20W a více.
| Farba | čierna |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 4 |
| Diaľka kábla | 1,2m |
| Materiál | gumové, plastové |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vstupné napätie | 5V |
| Vstupný prúd | 1,5A |
| Výkon (W) | 15W, 5W |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Air, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max |
| Konektor | MagSafe (iPhone), USB-C |
| Pripojovací kábel | USB-C / USB-C |
| Výrobca | AppleMix |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME 4 barvy, průsvitná záda, podpora Apple MagSafe. Tactical MagForce Hyperstealth vyniká ...

$PRODUCT_NAME Nechajte vyniknúť ikonický dizajn svojho iPhonu a zároveň mu poskytnite spoľahlivú och...

$PRODUCT_NAME Značková powerbanka Baseus Kompaktní provedení ve tvaru oblázku Vstupní porty jsou M...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Dodajte svojmu telefónu hravé farby a najvyššiu úroveň ochrany s puzdrom Roar Colorfu...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Řemínek je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, s galvanicky nanesenou barvou a proušen...

$PRODUCT_NAME Přelomově provedená sluchátka, která jsou součástí krabičky Velká kapacita baterie v ...

$PRODUCT_NAME Módní jednobarevný kryt s pevným popruhem Možnost nosit telefon přes rameno, vhodné i ...

Smart Mag je elegantné magnetické peňaženkové puzdro s vreckom na doklady vo vnútri. Je kompatibilné...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.