Vychutnajte si budúcnosť nabíjania s elegantnou a výkonnou bezdrôtovou nabíjačkou Maxlife MXWC-05. Táto 15W nabíjačka poskytuje rýchle a efektívne doplnenie energie pre vaše zariadeniazariadenia, či už podporujú technológiu MagSafe alebo akékoľvek iné bezdrôtové nabíjanie. Vďaka magnetickému pripevneniu sa nabíjačka dokonale a pevne pripevní k vášmu zariadeniuk vášmu zariadeniu, čím sa zabezpečí stabilné a bezpečné nabíjanie bez prerušenia.
Špecifikácie
So zariadením Maxlife MXWC-05 získate nielen rýchle, ale aj maximálne pohodlné a bezpečné bezdrôtové nabíjanie.
Pozor:
Pokud vlastníte smartphone, který nemá již dané vlastnosti pro bezdrátové nabíjení, je třeba použít k nabíjení přes bezdrátovou nabíječku Qi přijímač, kteréýVám umožní nabíjet přes tuto bezdrátovou podložku.
Nabídku krytů a podložek pro Apple iPhone s konektorem Lightning, ale bez podpory bezdrátového nabíjení naleznete zde.
Pro modely Apple iPhone 8 a novější tato nabíječka funguje samostatně, potřebujete pouze dostatečně výkonný adaptér.
Součástí balení je napájecí USB kabel.
Pozor: pro nabíjení použijte zdroj alespoň 5V / 2A (10W), ideálně 20W a více.
| Farba | biela |
| MagSafe nabíjení | Ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | MagSafe, Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 1 |
| Diaľka kábla | 1m |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Air, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max |
| Materiál | gumové, plastové |
| Konektor | MagSafe (iPhone), USB-C |
| Pripojovací kábel | USB-C / Integrovaný do zariadenia |
| Upevnenie do držiaka | Magnetické MagSafe |
| Vstupné napätie | 5V, 9V |
| Vstupný prúd | 1,5A, 3A |
| Výkon (W) | 10W, 15W, 5W, 7,5W |
| Výrobca | Maxlife |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME JP CH04 - Vaše auto dostane nový rozmer Predstavte si, že šoférujete a telefón máte ...

$PRODUCT_NAME Originálne dobíjacie puzdro na slúchadlá AirPods 2. generácie - vhodné, ak stratíte al...

$PRODUCT_NAME Univerzální pouzdro pro tablety všech značek s úhlopříčkou 9 - 10"


Dux Ducis Naad je inovatívna ochrana obrazovky LCD, ktorá prináša revolučný spôsob interakcie s obra...

$PRODUCT_NAME Hľadáte priehľadný kryt, ktorý ochráni váš smartfón a zároveň nechá vyniknúť jeho diza...

$PRODUCT_NAME Karl Lagerfeld ochranné pouzdro na tablet s praktickým flipem přes displej, sloužícím ...

$PRODUCT_NAME DKNY PU kožený trezor MagSafe s opakujúcim sa vzorom: luxusná ochrana pre váš iPhone ...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.