Pokud vlastníte smartphone, který nemá již dané vlastnosti pro bezdrátové nabíjení, je třeba použít k nabíjení přes bezdrátovou nabíječku Qi přijímač, kteréýVám umožní nabíjet přes tuto bezdrátovou podložku.
Nabídku krytů a podložek pro Apple iPhone s konektorem Lightning, ale bez podpory bezdrátového nabíjení naleznete zde.
Pro modely Apple iPhone 8 a novější tato nabíječka funguje samostatně, potřebujete pouze dostatečně výkonný adaptér.
Součástí balení je napájecí USB kabel.
Pozor: pro nabíjení použijte zdroj alespoň 5V / 2A (10W), ideálně 20W a více.
| Farba | čierna |
| Standard bezdrátového nabíjení | Qi |
| Počet nabíjených zařízení | 1 |
| Hmotnosť | 100 |
| Kapacita batérie (mAh) | 0 |
| Rozmery | 100 x 5 mm |
| Vstupné napätie | 12V, 5V, 9V |
| Vstupný prúd | 2A |
| Výkon (W) | 15W, 5W |
| Kompatibilné zariadenie | iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, iPhone 17, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 17e, iPhone Air, iPhone SE (2020), iPhone SE (2022), iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max |
| Výstupné napätie | 5V, 9V |
| Výstupný prúd | 2A |
| Konektor | Micro USB B, USB-C |
| Pripojovací kábel | USB-A / USB-C |
| Výrobca | Essager |
| Typ zboží: | Bezdrôtové nabíjačky |

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Vysokokvalitný náhradný diel pre Apple iPad 4. generácie. Ide o flex kábel s čiernym d...

Lepiaca nálepka (páska) na nalepenie na predný panel telefónu Apple iPhone 6S?

$PRODUCT_NAME Pathfinder Clear MagSafe: Priehľadná ochrana pre váš iPhone Hľadáte kryt, ktorý ochr...

?Home Button Circuit pre Apple iPhone 5? - Kvalita A+ Obvod Home Button s prepínačom pre Apple iPhon...

$PRODUCT_NAME

$PRODUCT_NAME Ochraňte své AirPods 4 v elegantním stylu Tento ochranný obal je navržen speciálně pro...

$PRODUCT_NAME S touto sadou 2 bezdrôtových klopových mikrofónov získate profesionálnu kvalitu zvuku ...

$PRODUCT_NAME Magnetická sila vo vrecku! Nabíjanie Qi2 s výkonom 15 W a elegantným hliníkovým dizajn...
PREDAJŇA
V CENTRE PRAHY
PONÚKAME CEZ 15 000
DRUHOV TOVARU
KAŽDÝ DEŇ
NOVÉ PRODUKTY
DORUČENIE
DO 24H
DOPRAVA ZADARMO
OD 699 Kč
VLASTNÉ
SKLADY
My, spoločnosť CHOZE s.r.o. (AppleMix.sk), používame súbory cookies a ďalšie údaje na zaistenie funkčnosti webu.
S Vaším súhlasom ich používame aj na personalizáciu obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní nášho webu zdieľame s partnermi pre sociálne médiá, inzercie a analýzy (napr. Google).
Viac informácií nájdete tu.